با عرض سلام مجدد به دوستان

خیلی ها می گن که دین اصلی ایرانیان دین زرتشتی بوده و دین اصلی ما دین اسلام نیست و باید به اصل خود برگردیم!

من چند تا سوال تو ذهنم دارم که نمی تونم این مسئله رو در ذهنم حل کنم.

شما در نظر بگیرید قبل از ظهور حضرت عیسی و یا حضرت موسی ، حکومت و ادیان دیگری در کشورها حاکم بودن و پس از ظهور پیامبرانی چون حضرت عیسی و حضرت موسی ادیانی مانند مسیحی و کلیمی شکل گرفت و شاید حتی چند صد سال بعد فراگیر شدن .

پس الان تمام اروپایی ها باید بگن ما می خواهیم به دین قبل از دین حضرت موسی برگردیم . یا به دین قبل از دین حضرت عیسی برگردیم ولی می بینم نه تنها در بین انان این چنین صحبتی نیست بلکه - علی رغم دور شدن از اصل دین خود - در حال گسترش و تبلیغ برای دین خود هستن .

و ما قصد توهین به دین زرتشت نداریم بلکه گفتارهای نیک این دین را نیز تایید می کنیم ولی می خواهم بگم که دلیل منطقی نیست چون دین زرتشت دین قبل تر از دین اسلام بوده پس باید به دین زرتشت برگردیم کما اینکه صد در صد قبل از ادیان دیگر مانند مسیحی و کلیمی و. ادیان دیگری در ان سرزمین ها حاکم بوده است .

و در اخرما با درگیر کردن ذهن های خود به این مباحث خود را اصل ماجرا که عبودیت خدا و زندگی با اخلاق و انسانیت هست دور می کنیم.

خون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خاص پاشایی-هواداران مرتضی پاشایی دلهای بیقراران Scott سلواچت,سلوا چت,ملودی چت,بیرجند چت,مشهد چت,مشتی چت .:: راز و نیاز ::. niuwdap Brandon آموزش پیشرفته یـا صـاحـب الـزمـان بیـا Lisa